Hakkımızda

 1940’lı yıllarda kurucumuz H. Hüseyin YILMAZ’ın (1918-1999) Tirebolu ve çevresindeki yöresel pazarlarda başladığı fındık ticareti ile temelleri atılan firmamız, 70 yılı aşan  geçmişi ile yoluna devam etmektedir.

 

   Günümüzde aile şirketi olma özelliğini koruyarak Mustafaoğulları Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. çatısı altında çalışmalarını sürdüren firmamız, gıda, tarım ve inşaat olmak üzere üç ana faaliyet alanında yoğunlaşmıştır. Bünyesindeki Mustafaoğlu Fındık markası ile gıda, Yılmazlar Tarım Market ve Agrobahce.com markaları ile tarım, Mustafaoğlu Yapı markası ile de inşaat sektörlerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

 

    Yılmazlar Tarım Market olarak Tirebolu/Giresun’da 2 şube, Espiye/Giresun’da 1 şube ile tarımla ilgilenen değerli müşterilerimize zirai ilaç, tohum, fide, gübre, tarım alet ve ekipmanlarını tek çatı altında, hesaplı olarak sunmaktayız. Tarım makineleri sektöründe  SADAL, Çullas, Semak , Mapaş gibi öncü firmalarının yetkili bayisi ve servisi olarak hizmet vermekteyiz. Tek çatı altında STIHL, Oleo-Mac, Husqvarna, ECHO, Kawasaki Mikawa, Felco, Fiskars gibi markaların %100 orijinal ve yetkili distribütör garantili ürünlerini bölge çiftçilerimizle buluşturmaktayız.

 

   Faaliyette bulunduğu tüm sektörlerde ticari itibarı yüksek, güvenilir ve yenilikçi bir kuruluş olmayı temel ilke kabul eden firmamız, 30’un üzerinde personel istihdamı ile yöre ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.